Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    UNIK ✨ Pamje nga Parku i Liqenit (Stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+Kuzh. Veç+2wc *445,000€*kat.9 - PARKET DRURI | Or. JUG - P









    Ne shitje: Apartament 3+1 / 2+1+Kuzh. me Vete & 2 Tualete+ 1 Lavanteri ( SIP Totale 168 m2 ) ne Vendndodhje UNIKE ( Rr. Faik Konica- Afer Lion Park), me Pamje 180 grade nga PARKU I LIQENIT (Gjelberim i pishave), Orientimi Fantastik JUG- PERENDIM - Apt i Mobiluar, me PARKET, Sis. Kondicionimi dhe Kaldaja | Vetranta Triple Xham | Kuzhine &pajisje Premium | Instalime Shume Cilesore


    Q4178


    Te dhenat e ndarjes:


    - 2 dhoma gjumi
    - 1 Soxhorno
    - 1 Kuzhine me vete
    - 1 dhomë Depo / Lavanteri më vete
    - 2 Tualete
    - 1 Korridor
    - 2 Ballkone


    - SIP TOTALE: 168 m2
    - SIP NETO (e Brendshme) :144.8 m2
    - KATI: 9
    - KATET E PALLATIT: 11
    - Pallat i vitit 2008 me Ashensor




    Karakteristika:


    * Ne shitje Apartament ( SIP Totale 168 m2 ) ne Vendndodhje UNIKE ( Rr. Faik Konica- Lion Parku), me Pamje 180 grade nga PARKU I LIQENIT (Gjelberim i pishave), Orientimi me i mire i mundshmem JUG- PERENDIM Soxhorno e madhe + Kuzhine me vete + 2 WC + DEPO/lavanteri dhe 2 Ballkone


    ** Vendndodhje Unike: Cwndodhja më E kërkuar dhe më E eshtremjtë, në Tiranë si dhe ,me e aferta e mundshme me Parkun E Liqenit, dhe me Pamjen Fantastike nga Pishat
    - Apartament ndodhet 400 m nga stadiumi Air Albania, rrethohet me gjelberim dhe ajer te paster nga pylli i liqenit, gjithahshtu ka nje Pamje fantasktike te Parkut te Liqenit dhe Qytetit te Tiranes
    - Apartamenti shitet totalisht i mobiluar
    - Termoizolm dhe Vetratat jane Tripleks xham
    - Sistemi ngrohjes eshte individiual me gaz
    - Sistemi ngohje - ftoje me kondicioner,
    - Salloni shtruar me parket druri ahu
    - Hidrauliket dhe Elektriket jane te reja
    - Dyer dhe Dritare jane triple Xham
    - Cdo pajisje elektroshtepiake ne apartament eshte e markes "CANDY"


    * Mundesi ideale per Banim dhe per Investim sepse eshte nje nga zonat me te kerkuara, dhe me vendndodhje te paperseritshme me e aferta e mundshme me Parkun e Liqenit


    * Historikisht është testuar me qira vetem për ambasadat dhe çmimi i qerasë ka qenë 1300eu- 1600 eu ne varësi të kohës.


    * Çmimi eshtë fantastik për zonën pasi në krahasim me pallatin në krah cmimineshtë ~1000€/m2 më pak ( Rezidenca lion park Cmimet Variojnë 3500-4000€/m2 ( Apartametet 3+1 në atë pallat variojnë mbo 800,000- 900,000 euro në varësi të sipërfaqes )




    Cmimi: 445,000 Euro ( I padiskutuseshëm* )


    Tel ose WhatsApp: 0685451010


    WhatsApp
Working...
X